środa, 5 lutego 2014

Kolejna porcja stempelków walentynkowych :) / Free Digi Stamps Valentine's Day Part III

Witajcie :) Spodobała mi się zabawa z tworzeniem grafik stempelkowych. Dzisiaj kolejna porcja, zapewne jeszcze nie wszystkie walentynki są gotowe więc zachęcam do skorzystania z moich wytworów.
Tym razem stemple cyfrowe na walentynki w ciemniejszych kolorach, mam nadzieję, że wpasują się w wasze prace.

Standardowo w razie jakichkolwiek uwag/próśb piszcie śmiało :) Zapraszam!

Hi all! I really came to like creating digital labels. Today I would like to share another set of graphics for Valentine's Day. I'm sure not all of you have finished your work with Valentine Cards this year so I encourage you to use my graphics. This time a bit darker colors but I hope you will find a calm place for them :)

As usually, if you have any questions feel free to write me :) Enjoy!Jeżeli macie jakiekolwiek spostrzeżenia, pomysły, piszcie śmiało. Ze względu no to, że jeden ze sklepów internetowych sprzedaje projekty blogerek jako własne, pragnę zaznaczyć, że jestem ich autorką od początku do końca i o ile bardzo się ucieszę jeśli będziecie ich używać w swoich pracach (również tych na sprzedaż) o tyle będę również wdzięczna za info, jeśli natraficie na nie w jakimś sklepie, gdyż na ich sprzedaż nie wyrażam zgody.

If you have any sugestions or ideas, don't hesitate to write me. Because of one of the online stores, which sells other bloggers designs  as their own, I wish to emphasize that I am the author from beginning to the end and I'm very happy if you use them in your work (including those for sale), I'm also grateful for info, in case you will find my graphics in any store, because  I do not aprove of my art being sold anywhere.

2 komentarze: