piątek, 7 listopada 2014

FREEBIES Christmas Stamps / Stempelki świąteczne


Witajcie po dłuższej przerwie stempelkowej znalazłam chwilę żeby coś stworzyć, gdyż jakoś brakuje mi weny w tym roku na kartki świąteczne. Postanowiłam działać by zapobiec marazmowi. 
I tak oto powstały poniższe grafiki. Częstujcie się jeśli tylko macie ochotę.

Jeśli uda się coś z nimi stworzyć będę mega szczęśliwa jeśli się podzilicie wynikami.
Na początku przyszłego tygodnia postaram się podzielić angielską wersją językową.

Jeśli macie jakieś pomysły / propozycje piszcie śmiało!

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej zabawy :)


Jeżeli macie jakiekolwiek spostrzeżenia, pomysły, piszcie śmiało. Ze względu no to, że jeden ze sklepów internetowych sprzedaje projekty blogerek jako własne, pragnę zaznaczyć, że jestem ich autorką od początku do końca i o ile bardzo się ucieszę jeśli będziecie ich używać w swoich pracach (również tych na sprzedaż) o tyle będę również wdzięczna za info, jeśli natraficie na nie w jakimś sklepie, gdyż na ich sprzedaż nie wyrażam zgody.
If you have any sugestions or ideas, don't hesitate to write me. Because of one of the online stores, which sells other bloggers designs  as their own, I wish to emphasize that I am the author from beginning to the end and I'm very happy if you use them in your work (including thosefor sale), I'm also grateful for info, in case you will find my graphics in any store, because  I do not aprove of my art being sold anywhere.

1 komentarz: