piątek, 4 kwietnia 2014

Freebies Baptism Stamps for girls and boys / Stempelki na Chrzciny dla dziewczynki i chłopca

Witajcie, jak zwykle radośnie się z Wami dzielę stempelkami, tym razem okrągłe, idealne do serwetkowych wykrojniczków i okrągłych dziurkaczy, niebieski, różowy i neutrany... ot tak jakby ktoś chciał wkleić w inną kolorystykę. Mam nadzieję, że się przydadzą. Zapraszam i pozdrawiam serrrdecznie i słoooonecznie :)

Hi all! Today few stamps for baptism. Pink for girls, blue for boys and neutral if you would like to use is for other colors set. I hope you will like and enjoy them. I would be happy seeing your projects with them. Thank you and have fun!

Jeżeli macie jakiekolwiek spostrzeżenia, pomysły, piszcie śmiało. Ze względu no to, że jeden ze sklepów internetowych sprzedaje projekty blogerek jako własne, pragnę zaznaczyć, że jestem ich autorką od początku do końca i o ile bardzo się ucieszę jeśli będziecie ich używać w swoich pracach (również tych na sprzedaż) o tyle będę również wdzięczna za info, jeśli natraficie na nie w jakimś sklepie, gdyż na ich sprzedaż nie wyrażam zgody.

If you have any sugestions or ideas, don't hesitate to write me. Because of one of the online stores, which sells other bloggers designs  as their own, I wish to emphasize that I am the author from beginning to the end and I'm very happy if you use them in your work (including thosefor sale), I'm also grateful for info, in case you will find my graphics in any store, because  I do not aprove of my art being sold anywhere.

2 komentarze:

  1. Witam Szkoda, że nie ma stempelków w języku niemieckim a te są po prostu prześliczne

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) Jak będę miała wolną chwilę to zrobię niemieckie

      Usuń