wtorek, 15 kwietnia 2014

FREEBIES Wedding Stamps / Stempelki na kartki ślubne

Witajcie,

dzisiaj bardziej elegancko, kilka stempelków ślubnych, więcej już wkrótce. Niedługo już sezon na kartki  ślubne, więc mam nadzieję, że się przydadzą bo będzie się działo :).

Częstujcie się,  pozdrawiam gorąco!

Hi All! 

Today few elegant wedding stamps. I hope these will be helpful because the season for wedding cards is closer and closer. There will be more soon... :).

Be my guest and take care!
Jeżeli macie jakiekolwiek spostrzeżenia, pomysły, piszcie śmiało. Ze względu no to, że jeden ze sklepów internetowych sprzedaje projekty blogerek jako własne, pragnę zaznaczyć, że jestem ich autorką od początku do końca i o ile bardzo się ucieszę jeśli będziecie ich używać w swoich pracach (również tych na sprzedaż) o tyle będę również wdzięczna za info, jeśli natraficie na nie w jakimś sklepie, gdyż na ich sprzedaż nie wyrażam zgody.

If you have any sugestions or ideas, don't hesitate to write me. Because of one of the online stores, which sells other bloggers designs  as their own, I wish to emphasize that I am the author from beginning to the end and I'm very happy if you use them in your work (including thosefor sale), I'm also grateful for info, in case you will find my graphics in any store, because  I do not aprove of my art being sold anywhere.

2 komentarze: