niedziela, 24 maja 2020

FIKARTKI REAKTYWACJAZ sentymentem po ponad 4 latach wracam do tego bloga. Cieszę się, że nie zniknął i jestem zaskoczona ile tu moich prac. Coprawda wiekowych ale jakże ważnych. Bez nich nie byłabym tu gdzie jestem teraz. 

Ale ja nie o tym dzisiaj chciałam.

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powrotem do tego bloga decyzja nie jest łatwa bo jak chyba każdemu brakuje mi najcenniejszej waluty świata, a mianowicie czasu.

Po godzinach kleję kartki i albumy oraz projektuję grafiki do druku oraz digi stemple w postaci najrózniejszych napisów.

Prowadzę sklep, w którym i jedno i drugie powoli się pojawia. Sklep zdecydowałam się zrobić sama bo koszty gotowych są w tej chwili tak wysokie, że przy mojej działalności głównie hobbistycznej trochę przestało się to opłacać. Dostawca mojego poprzedniego sklepu podniósł w styczniu cenę o 50%! Bez ostrzeżenia. Inny zapewniał mnie przesyłając ofertę, że ceny nie ulegną zmianie, po czym po okresie próbnym ceny również bardzo wzrosły. sic! 

To zmotywowało mnie to tego żeby poszukać innego rozwiązania i zdecydowałam samodzielnie postawić sklep na Wordpressie. Cały czas nad nim pracuję i pewnie nigdy nie będzie gotowy na 100% ale dotychczasowe wyniki możecie już oglądać tutaj: fikartki.pl.
Jestem z siebie bardzo dumna ale muszę przyznać, iż jest to zabawa bardzo czasochłonna.
I tam właśnie jest również opcja bloga, którego planowałam oczywiście pielęgnować (chyba przez sen :D). Może kiedyś mi się uda wrzucać tam chociaż jeden sensowny wpis w miesiącu.
Więc po co do tego jeszcze drugi chciałoby się zapytać. I to jest bardzo dobre pytanie.

Otóż wymyśliłam to sobie tak, że tamten blog potraktuję totalnie firmowo z pewnymi obostrzeniami i wymaganiami a do tego podejdę całkowicie lajtowo, bardziej prywatnie. Dlatego też planuję tutaj dzielić się z Wami wyjątkowymi projektami, z których będę dumna. Od czasu do czasu wrzucić wpis totalnie prywatny. Co jakiś czas również jakąś grafikę/digi stempel całkowicie za darmo - dzisiaj od tego zacznę :)

Jako, że moje dziecko (tak, zapomniałam chyba wspomnieć, ma 3,5 roku :D) przeżywa obecnie fascynację dinozaurami i zauważyłam, że jest to temat dosyć powszechny postanowiłam przygotować zestaw takich właśnie stempli cyfrowych z dinozaurami do samodzielnego wydruku.
Ten dzisiejszy to zapowiedź tego co pojawi się w sklepie niedługo. A Wy korzystajcie z niego do woli. Do celów prywatnych bez ograniczeń, również na kartkach/albumach czy innych projektach do sprzedaży (bez wprowadzania zmian w grafice). Jak podlinkujecie źródło na pewno się nie obrażę ;).

Trochę krótko po takiej przerwie ale i tak nie sądzę, że ktoś dotarł do końca :)

I zapraszam do poczęstowania się dinozaurem-zapowiedzią:

Obrazek jest w rozdzielczości 300dpi, idealny do druku (w wielkości nawet ok 12cm). 
Wystaczy kliknąć na obrazek a następnie prawym przyciskiem myszy i "pobierz obraz".
Nie posiada tła więc z łatwością można go wkomponować w pracę.

Jeśli pojawią się jakiekolwieg problemy z grafiką będę wdzięczna za info na adres sklep@fikartki.pl.
W razie wszelkich pytań czy wątpliwości również zapraszam do kontaktu.

Ściskam i do zobacznia, mam nadzieję już niebawem!


 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

FIKARTKI REAKTYWACJA

Z sentymentem po ponad 4 latach wracam do tego bloga. Cieszę się, że nie zniknął i jestem zaskoczona ile tu moich prac. Coprawda wiekowych a...