piątek, 31 stycznia 2014

Birthday labels / Etykietki urodzinowe

Witajcie. Tym razem urodzinowo. Stworzone na własne potrzeby stempelki puszczam w świat. Mam nadzieję, że się Wam przydadzą.  Tym razem stworzone z myślą o dziurkaczach okrągłych i owalnych.
Pochwalcie się jeśli coś z nimi stworzycie, ja również niebawem wrzucę :)

Hi all! This time I would like to share birthday stamps. I hope they will be useful. While creating I was thinking about circle and oval punches, I hope they will match your stuff. I would be happy to see your cards with my stamps so if you publish anywhere, please share your link :) Thank you and have fun!


 

Jeżeli macie jakiekolwiek spostrzeżenia, pomysły, piszcie śmiało. Ze względu no to, że jeden ze sklepów internetowych sprzedaje projekty blogerek jako własne, pragnę zaznaczyć, że jestem ich autorką od początku do końca i o ile bardzo się ucieszę jeśli będziecie ich używać w swoich pracach (również tych na sprzedaż) o tyle będę również wdzięczna za info, jeśli natraficie na nie w jakimś sklepie, gdyż na ich sprzedaż nie wyrażam zgody.

If you have any sugestions or ideas, don't hesitate to write me. Because of one of the online stores, which sells other bloggers designs  as their own, I wish to emphasize that I am the author from beginning to the end and I'm very happy if you use them in your work (including those for sale), I'm also grateful for info, in case you will find my graphics in any store, because  I do not aprove of my art being sold anywhere.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz