wtorek, 28 stycznia 2014

Część druga stempelków walentynkowych / Free Digis for Valentines day Part II

 Witajcie Kochani!

Jako, że ostatnia porcja stempelków cieszyła się ( i wciąż cieszy) dużym zainteresowaniem i otrzymałam wiele ciepłych słów, postanowiłam, że podzielę się z Wami jeszcze tym kompletem :) Dobre słowa dają mi dużo radości i energii do tworzenia, nawet w ciężkich dniach. Dlatego dziękuję i za komentarze i za maile.
Bawcie się dobrze :)

Dear all!

As the last portion of the stamps has met with big interest and I have received many warm words, I decided I'll share with you this set too :) Good words always give me a lot of joy and energy to create, even in hard days. So thank you for your comments and for your emails.
Enjoy :)

 I żeby nie było za łatwo jeszcze parę do kolorowania. Wtedy z pewnością lepiej wpasują się kolorystycznie w Wasze cudne prace. 

And 3 more for colouring, because it can't be so easy. The digital stamps will better match your designs after colouring.

   

 Jeżeli macie jakiekolwiek spostrzeżenia, pomysły, piszcie śmiało. Ze względu no to, że jeden ze sklepów internetowych sprzedaje projekty blogerek jako własne, pragnę zaznaczyć, że jestem ich autorką od początku do końca i o ile bardzo się ucieszę jeśli będziecie ich używać w swoich pracach (również tych na sprzedaż) o tyle będę również wdzięczna za info, jeśli natraficie na nie w jakimś sklepie, gdyż na ich sprzedaż nie wyrażam zgody.


If you have any sugestions or ideas, don't hesitate to write me. Because of one of the online stores, which sells other bloggers designs  as their own, I wish to emphasize that I am the author from beginning to the end and I'm very happy if you use them in your work (including those for sale), I'm also grateful for info, in case you will find my graphics in any store, because  I do not aprove of my art being sold anywhere.1 komentarz:

 1. You are so nice to share freebies with us. Love these images. Thank you very much.Very much appreciated.Bless you, your time, hard work and your amazing talent.I wish you many more creative years of inspiration!!Looking forward to seeing more of your awesome work.Wishing you a joyful day!(¯`v´¯)
  `*.¸.*´
  ¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)
  (¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`•sending hugs across the miles
  snowbird

  OdpowiedzUsuń