poniedziałek, 10 marca 2014

FREEBIE Happy Birthday banner / Baner urodzinowy
Witajcie! Od dawna chciałam stworzyć ten banerek, w końcu się udało. Uwielbiam karteczki urodzinowe z banerkami i właśnie na takie się teraz czaję :) Częstujcie się pochwalcie jak stworzycie cudeńka :)

Dear all! I wanted to do this banner long time ago. I just love birthday cards with banners. Feel free to use it in your projects and please let me know where I could admire :)
 Wiosna dzisiaj cudna, życzę Wam duużo słonka!
Jeżeli macie jakiekolwiek spostrzeżenia, pomysły, piszcie śmiało. Ze względu no to, że jeden ze sklepów internetowych sprzedaje projekty blogerek jako własne, pragnę zaznaczyć, że jestem ich autorką od początku do końca i o ile bardzo się ucieszę jeśli będziecie ich używać w swoich pracach (również tych na sprzedaż) o tyle będę również wdzięczna za info, jeśli natraficie na nie w jakimś sklepie, gdyż na ich sprzedaż nie wyrażam zgody.

If you have any sugestions or ideas, don't hesitate to write me. Because of one of the online stores, which sells other bloggers designs  as their own, I wish to emphasize that I am the author from beginning to the end and I'm very happy if you use them in your work (including those for sale), I'm also grateful for info, in case you will find my graphics in any store, because  I do not aprove of my art being sold anywhere.

1 komentarz:

  1. Amazing things here. I'm very happy tto ssee
    your post. Thanks a lot and I'm looking forward to touch you.
    Will you please drop me a mail?

    OdpowiedzUsuń