wtorek, 11 marca 2014

Idzie wiosna - 3 owady, czyli wyzwanie w Magicznej Kartce

Witajcie ponownie,

tak, wiosenne wyzwanie w Magicznej Kartce skłoniło mnie to przekopania zasobów w celu znalezienia 3 owadów. Wybór nie był łatwy, ale ubaw po pachy :D Nawet muszka się załapała, naładowana brokatową wiosenną energią, biedronka pamięta jeszcze bukiet ślubny mojej przyjaciółki... Stempelek zrobiłam sama, jeśli macie ochotę się poczęstować, zapraszam na koniec postu :) Przyłączcie się do zabawy koniecznie, im więcej wiosennych kartek powstanie, tym szybciej zakwitną kwiatki ;)

Pozdrawiam
DaryjkaJeżeli macie jakiekolwiek spostrzeżenia, pomysły, piszcie śmiało. Ze względu no to, że jeden ze sklepów internetowych sprzedaje projekty blogerek jako własne, pragnę zaznaczyć, że jestem ich autorką od początku do końca i o ile bardzo się ucieszę jeśli będziecie ich używać w swoich pracach (również tych na sprzedaż) o tyle będę również wdzięczna za info, jeśli natraficie na nie w jakimś sklepie, gdyż na ich sprzedaż nie wyrażam zgody.

If you have any sugestions or ideas, don't hesitate to write me. Because of one of the online stores, which sells other bloggers designs  as their own, I wish to emphasize that I am the author from beginning to the end and I'm very happy if you use them in your work (including thosefor sale), I'm also grateful for info, in case you will find my graphics in any store, because  I do not aprove of my art being sold anywhere.

2 komentarze:

  1. Przefantastyczna kartka! A majstersztyk w doborze papierów - niby tak różnych a tak idealnie ze sobą współgrających - cud!
    Dziękujemy za udział w wyzwaniu Magicznej Kartki :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lekka , wiosenna karteczka. Kwiatki i owady latające też super wpasowałaś. Dziękuję za udział w wiosennym wyzwaniu Magicznej Kartki :)

    OdpowiedzUsuń