środa, 19 marca 2014

FREEBIE Welcome banner / Litery do banerka

Witajcie,

dzisiaj wciąż w tematyce dziecięcej. Literki do samodzielnego stworzenia banerka na kartkę / album na narodziny maluszka.  Częstujcie się i chwalcie. Niedługo cały alfabet będzie dostępny w moim sklepiku na Etsy.

Hi, today I would like to share with you banner letters. The whole alphabet will be available at my Etsy shop soon.


Jeżeli macie jakiekolwiek spostrzeżenia, pomysły, piszcie śmiało. Ze względu no to, że jeden ze sklepów internetowych sprzedaje projekty blogerek jako własne, pragnę zaznaczyć, że jestem ich autorką od początku do końca i o ile bardzo się ucieszę jeśli będziecie ich używać w swoich pracach (również tych na sprzedaż) o tyle będę również wdzięczna za info, jeśli natraficie na nie w jakimś sklepie, gdyż na ich sprzedaż nie wyrażam zgody.

If you have any sugestions or ideas, don't hesitate to write me. Because of one of the online stores, which sells other bloggers designs  as their own, I wish to emphasize that I am the author from beginning to the end and I'm very happy if you use them in your work (including thosefor sale), I'm also grateful for info, in case you will find my graphics in any store, because  I do not aprove of my art being sold anywhere.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz